O nás POTRAVINY CENTRAL Louny


Vážený zákazníku,

právě jste „klikli" na naše web stránky - mnoho našich věrných zákazníků nás zná a to nás těší, avšak rádi bychom oslovili ty, kteří již nechodí pravidelně tzv. do města –do centra a odtud i náš název Potraviny CENTRAL . Máme již 25 let zkušeností s obchodem. Návštěvníci Loun nás najdou podle mapy a to mohou zaparkovat přímo na Mírovém náměstí nebo v jeho blízkém okolí.

Naše začátky nebyly jednoduché. Museli jsme vlastními silami vybudovat moderní obchod Od roku 1992 se nám to myslím podařilo. Samozřejmě , že se stále učíme a snažíme se  přizpůsobit stále náročnějším zákazníkům.Za tyto roky je náš ryze Český obchod schopen uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky , především ve výběru racionální a zdravé výživy, diabetických a bezlepkových potravin a vegetariánské stravy a koření.Snažíme se nabízet především české kvalitní výrobky a to nejen z oboru potravin, ale i drogerie. Připravujeme přednášky na toto téma spolu s dodavateli a odborníky.V úseku lahůdek nabízíme
lahůdky od místních  dodavatelů, uzeniny od renomovaných českých výrobců.
Těší nás stále větší zájem o tento úsek – přijdte se přesvědčit sami a nakoupit.
V neposlední řadě spolupracujeme s ESO Marketem – opět českou firmou , kde nabízíme pravidelné letákové akce s dostatečným množstvím zboží, které neomezujeme při koupi množstvím na osobu.Jako jediní v Lounech máme vyhlášenou dárkovou službu pro zákazníky na přání nebo každodenní nabídkou balíčků a dárkových košů.
Podpořte nás a přijdte si nakoupit k nám do obchodu , rádi vás obsloužíme případně poradíme s výběrem našeho zboží.

  

  

Copyright © 2010-2017 - IamWRS vyroba-www.cz